logo1akredyta.jpg


SPK.jpg

CWB.jpg

Aktualności
profi.png 

 
 Kontakt:
 Dyrektor ds. lecznictwa -
  tel. (89) 741 94 15
 Kadry - tel. (89) 741 94 12
 e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

infrastruktura.png
ue-efrr-l.png
program_regionalny.png    logo_zporr.png
Strona Startowa arrow Poradnie arrow Poradnia Urazowo - Ortopedyczna
Drukuj Poleć znajomemu

Poradnia Urazowo - Ortopedyczna


Poradnia Urazowo - Ortopedyczna przy Szpitalu Mrągowski im. Kajki, finansowana jest ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia. Pacjenci są przyjmowani w gabinecie na parterze w budynku administracji vis a via Szpitala. Dostęp do Poradni jest ułatwiony przez podjazd przygotowany dla pacjentów poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego.

                Rejestracja odbywa się  telefonicznie lub osobiście. Podstawą przyjęcia jest skierowanie do poradni specjalistycznej, które wystawia  lekarz ubezpieczenia zdrowotnego, czyli lekarz POZ/lekarz rodzinny lub lekarz specjalista z poradni specjalistycznej albo szpitala, który ma kontrakt z NFZ. Karta informacyjna leczenia szpitalnego, szpitalnego oddziału ratunkowego nie stanowi skierowania do Poradni.

                Poradnia jest czynna dwa razy w tygodniu :

Poniedziałek w godzinach    11.00 - 19.00

Środa w godzinach             13.00 - 17.00

                Pacjenci przyjmowani w Poradni mają możliwość leczenia operacyjnego w naszym Szpitalu, będącego kontynuacją leczenia zachowawczego, podjętego w poradni. Przez rozszerzającą się gamę zabiegów operacyjnych szczególnie wykonywanych metodą artroskopową i przez zastosowanie dostępów małoinwazyjnych jesteśmy w stanie zaproponować pacjentom nowoczesne metody leczenia.

                W poradni  przyjmują doświadczeni specjaliści ortopedzi :  

Lek. med. Piotr Iwulski

Lek. med. Szymon Syroczyński

Lek. med. Sławomir Osiński

Lek. med. Michał Rybołowicz

               Poradnia Urazowo - Ortopedyczna zajmuje się urazami i chorobami narządu ruchu: kości, stawów, mięśni, ścięgien, więzadeł. W poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej diagnozujemy i leczymy urazy: złamania kości, skręcenia i zwichnięcia stawów, urazy ścięgien, choroby zwyrodnieniowe stawów, zmiany zapalne i zwyrodnieniowe okołostawowe, choroby kości, choroby przeciążeniowe narządu ruchu, dobieramy przedmioty ortopedyczne, kwalifikujemy do operacji.

            Czynimy wszelkie starania, aby okres oczekiwania do poradni oraz na zabiegi operacyjne nie przekraczały 3 miesięcy, aby nasi pacjenci w jak najkrótszym czasie mogli być skutecznie leczeni.

             Jeśli świadczenie nie może być udzielone w dniu zgłoszenia, każdy pacjent ma możliwość zapisania się na listę oczekujących na świadczenie medyczne. Informacja pod numerem telefonu 89 741 94 - 54

                 Zachęcamy pacjentów do korzystania z usług naszej Poradni

 
« poprzedni artykuł
Sprzedaż i Serwis komuteróws YATECH