logo1akredyta.jpg


SPK.jpg

CWB.jpg

Aktualności
 
 Kontakt:
 Dyrektor ds. lecznictwa -
  tel. (89) 741 94 15
 Kadry - tel. (89) 741 94 12
 e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

infrastruktura.png
ue-efrr-l.png
program_regionalny.png    logo_zporr.png
Strona Startowa arrow Pracownie diagnostyczne arrow Poradnie arrow Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Drukuj Poleć znajomemu

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza


W  Poradni Ginekologiczno - Położniczej opieką otaczamy kobiety w każdym wieku.

W naszej poradni świadczone są usługi w ramach opieki ambulatoryjnej w zakresie schorzeń narządu rodnego - miedzy innymi profilaktyka zdrowotna, poradnictwo antykoncepcyjne, opieka nad pacjentką z chorobą nowotworową narządu rodnego, z problemem nieotrzymania moczu, stanami zapalnymi narządu rodnego. Obejmujemy pełną opiekę położniczą  kobietę ciężarną od początku ciąży aż do jej rozwiązania oraz opiekę w okresie połogu.

 

Ważne jest, aby pamiętać o regularnych wizytach u ginekologa, co najmniej raz do roku, aby wykonać niezbędne badania takie jak : cytologia i badanie gruczołu piersiowego (zwłaszcza dotyczy to pań w wieku powyżej 45 roku życia). Systematyczne kontrole u lekarza pomagają zapobiegać groźnym chorobom i wykrywać je w najwcześniejszej fazie, kiedy są największe szanse na  ich wyleczenie.
 
Poradnia świadczy usługi z zakresu : profilaktyki i promocji zdrowia, opieki nad kobietą ciężarną, antykoncepcji  leczenia zaburzeń hormonalnych, profilaktyki i diagnostyki chorób szyjki macicy, stanów zapalnych i nowotworów narządów płciowych, opieki nad kobietą w okresie menopauzy.
 
W ramach Poradni zapewniamy naszym pacjentkom dostęp do pełnej diagnostyki i leczenia kobiet w okresie menopauzalnym, leczenia zmian chorobowych w zakresie szyjki macicy, ocena i dobór środków antykoncepcyjnych, diagnostyka ultrasonograficzna sutków oraz diagnostyka ultrasonograficzna narządu rodnego sądą dopochwową.

Nasza Poradnia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia przystąpiła do Programu profilaktyki raka szyjki macicy. Program przeznaczony jest dla kobiet w wieku od 25 do 59 lat, ubezpieczonych, które w ciągu ostatnich 3 lat nie wykonywały badania cytologicznego.  Lekarz na podstawie wywiadu ocenia czynnik ryzyka wystąpienia nowotworu szyjki macicy i pobiera materiał do badania cytologicznego. Jeśli wynik jest nieprawidłowy pacjentka otrzymuje skierowanie na dalszą, pogłębioną diagnostykę  (kolposkopia, badanie histopatologiczne wycinków).

Natomiast kobiety młodsze niż 25 lat i starsze niż 59 lat, mogą skorzystać z badania cytologicznego w ramach porady udzielonej przez naszego lekarza specjalistę.

Lekarze specjaliści  położnictwa i ginekologii  przyjmujący w poradni :

lek. med. Robert Simson  -  poniedziałek w godzinach 10.00 – 15.00

lek. med. Antoni Sokołowski   -  wtorek w godzinach 14.00 – 18.00

lek. med. Włodzimierz Rottke -  środa w godzinach 10.00 – 15.00

 

Rejestracja do poradni odbywa się osobiście lub  telefonicznie.

Jeśli świadczenie nie może być udzielone w dniu zgłoszenia, każdy pacjent ma możliwość zapisania się na listę oczekujących na świadczenie medyczne. Informacja pod numerem telefonu 89 741 94 - 54


Serdecznie zapraszamy wszystkie pacjentki do korzystania usług naszej Poradni

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Sprzedaż i Serwis komuteróws YATECH